با صدور بیانیه‌ای
آخرین مصوبات كمیته 8+7 جبهه متحد اصولگرایان اعلام شد

خبرگزاری فارس: شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایان با صدور بیانیه‌ای ضمن اعلام سه مصوبه خود، بر محوریت جامعتین و منشور اصولگرایی تاکید کرد.

خبرگزاری فارس: آخرین مصوبات كمیته 8+7 جبهه متحد اصولگرایان اعلام شد

به گزارش خبرگزاری فارس، شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایان در خصوص جلسه اخیر این کمیته بیانیه ای صادر کرد.

متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است:

بحول و قوه الهی و با استعانت از وجود مقدس حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه‌ الشریف و رهنمودهای وحدت بخش مقام معظم رهبری دامت برکاته، "شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایان" با تکیه بر "منشور اصولگرایی" از اواخر سال گذشته با محوریت حضرات آیات مهدوی کنی و یزدی، فعالیت خود را شروع نمود و طی جلسات متعدد و فشرده، راهکارها و معیارها و موازین ترسیم شده جمهوری اسلامی ایران توسط حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه و مقام معظم رهبری و موضوع تلاش برای وحدت و انسجام و یکپارچگی اصولگرایان را مورد توجه و سرلوحه فعالیت خود قرار داد. اعضای شورا خود را نماینده همه اصولگرایان می‌دانند و در جهت بهره‌مندی و استفاده از نظرات آنان آمادگی خود را اعلام می‌نمایند.

شورای مرکزی امیدوار است که همه احزاب، تشکل‌ها، گروه‌ها، جمعیت‌ها و اشخاص اصولگرا در سایه وحدت و اتحادی حول محور "منشور اصولگرایی" به‌صورت یکپارچه و همگام با یکدیگر، انتخابات مجلس شورای اسلامی را در سال جاری، تبدیل به نمایش اقتدار ایران اسلامی نموده و نقشه‌های شوم دشمنان جمهوری اسلامی را بر ملا کرده و مجلسی ولایی، مقتدر و کارآمد تشکیل دهند که در جهت سربلندی ایران اسلامی و پیاده کردن عدالت اسلامی بر اساس معیارها و موازین ترسیم شده از سوی مقام معظم رهبری حرکت کند.

اعضای شورای مرکزی خود را خدمتگزار و خادم ملت شریف ایران می‌دانند و خود را موظف می‌دانند که ضمن تلاش برای ایجاد وحدت نظر بین اصولگرایان از سلایق و نظرات دیگر صاحب‌نظران و دلسوزان نظام نیز بهره‌مند شوند.


شورای مرکزی در جلسه اخیر خود، (روز یکشنبه مورخ 3/7/1390) اقداماتی به شرح ذیل انجام داد:


1- آقای دکتر ولایتی را به اتفاق آرا به‌عنوان سخنگوی شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایان انتخاب نمود.

2- آیین‌نامه‌های پیشنهادی "هیئت داوری و حکمیت" و "هیات اجرایی" شورای مرکزی را به تصویب رساند.

3- نمودار تشکیلاتی پیشنهادی هیئت اجرایی را به شمول تاسیس دبیرخانه، کمیته‌های مرکزی تهران و سایر مراکز استان‌ها بررسی و تصویب نمود.