امروز برگزار می‌شود؛
مراسم هفتمین روز شهادت رضایی‌نژاد در مسجد نور

خبرگزاری فارس: مراسم هفتمین روز شهادت داریوش رضائی‌نژاد، نخبه علمی و دانشجوی كارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی خواجه‌نصیرالدین طوسی امروز شنبه در مسجد نور واقع در خیابان دكتر فاطمی برگزار می‌شود.


به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، مراسم هفتمین روز شهادت داریوش رضائی‌نژاد، نخبه علمی و دانشجوی كارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی خواجه‌نصیرالدین طوسی كه هفته گذشته به دست عوامل استكبار جهانی ترور شد، از ساعت 18 الی 30/19 امروز شنبه در مسجد نور واقع در خیابان دكتر فاطمی از طرف خانواده آن شهید بزرگوار برگزار می‌شود.

همچنین مراسم یاد بودی از طرف دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی و جامعه دانشگاهی و با حضور خانواده محترم شهید رضایی‌نژاد فردا یكشنبه از ساعت 30/14 الی 16 در محل دانشكده مهندسی مكانیك و صنایع این دانشگاه واقع در میدان ونك – ابتدای خیابان ملاصدرا – خیابان پردیس برگزار می‌شود.

در این 2 مراسم اقشار مختلف مردم، مسئولان كشوری و لشكری و جامعه دانشگاهی اعم از اساتید و دانشجویان با حضور خود، ضمن ابراز همدردی با خانواده شهید رضایی‌نژاد، بار دیگر با آرمان شهدای عرصه علم و فناوری كشور تجدید میثاق می‌كنند و هم پیمان می‌شوند تا پرچم پر افتخاری را كه دانشمندان و نخبگان ایثارگر در مسیر تعالی و پیشرفت این مرز و بوم به اهتزاز در آورده‌اند ، همچنان بر افراشته نگهدارند.