روز خشم جهانی علیه غده سرطانی- 17
احمدی‌نژاد: ‌نشانه‌های نابودی رژیم صهیونیستی آشكار شده است

خبرگزاری فارس: رئیس جمهور گفت: ‌وارد دوره‌ای شدیم كه نشانه‌های بی‌پایه شدن و دروغگو بودن رژیم صهیونیستی آشكار شده است.

به گزارش خبرنگار حوزه ‌دولت خبرگزاری فارس، محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور پس از شركت در جمع راهپیمایان روز جهانی قدس با حضور در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سؤالی ‌‌مبنی بر اینكه شاهدیم كه امسال روز قدس متفاوت با سال‌های دیگر است، ‌شما این تفاوت را در چه می‌بینید و این حضور میلیونی مردم چه تاثیری در روند مبارزات مردم فلسطین خواهد گذاشت، گفت: آن دوره تاریخی كه سلاح، قدرت نظامی و پول سرنوشت‌ها را رقم می‌زد، به پایان رسیده است و ما به دوره‌ای وارد شده‌ایم كه سرنوشت‌ها را اراده انسانی، ایمان‌های الهی و اندیشه‌های پاك رقم می‌زند.

وی با بیان اینكه ما به دوره ملت‌ها وارد شده‌ایم، ‌گفت: به دوره‌ای وارد شده‌ایم كه ملت‌ها بر همه قواعد ساخته مستكبران غلبه می‌كند و آن چیزی كه می‌خواهند به كرسی می‌نشانند.

احمدی‌نژاد افزود: ‌وارد دوره‌ای شدیم كه نشانه‌های بی‌پایه شدن و دروغگو بودن رژیم صهیونیستی آشكار شده و دشمنان این بار برای نجات خود به جای هجوم، ترور و غارتگری مجبور شده‌اند به عقب‌‌نشینی تاریخی دست بزنند.

احمدی‌نژاد این دوره و عصر را دوره ‌و عصر ملت‌ها خواند و خاطرنشان كرد: انشاءالله حاكمیت عدالت جهانی به رهبری انسان كامل و یاری همه ملت‌ها را شاهد خواهیم بود.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر اینكه حضور مردم در راهپیمایی روز قدس را چه طور ارزیابی می‌كنید؟ تصریح كرد: حضور مردم خیلی عالی بود.

رئیس جمهور بار دیگر با بیان اینكه حضور ملت‌ها سرنوشت‌ها را رقم می‌زند، نه اراده گروه‌های قدرت و ثروت پشت صحنه اظهار داشت: ملت ایران به تجربه نشان داد كه در نمایش اراده ملی و حضور مردمی و اندیشه متعالی پیشگام است.

احمدی‌نژاد افزود: امروز مردم با زبان روزه و در هوای گرم به میدان آمده‌اند كه پاكی و عدالت را به جای ظلم و بی‌عدالتی بنشانند.